2016-12-12 08:39:34

Święty Mikołaj w Szpitalu


DSC_0180.JPG 

2016-11-28 09:46:34

„Twoje zdrowie w Twoich rękach – Moda na zdrowie”

W dniu 24.11.2016 Dyrektor  Jadwiga Karcz zorganizowała w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym „Górka” spotkanie edukacyjne dla dzieci pt. „Twoje zdrowie
w Twoich rękach – Moda na zdrowie”. 

20161124_153453_1.jpg 

pozostale aktualnosci


Zobacz

Fitness-Park

 

Z inicjatywy Zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. oraz   Dyrekcji Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno–Rehabilitacyjnego „Górka” uruchomiony został  park rekreacyjny ze stanowiskami do ćwiczeń. Urządzenia znajdują się przy Szpitalu „Górka” i można korzystać z nich nieodpłatnie. To ogólnodostępne miejsce, w którym młodzież, dorośli, w tym co ważne także niepełnosprawni będą mogli ćwiczyć każdego dnia i o każdej porze roku. Nowoczesny, bezpieczny, odporny na czynniki atmosferyczne sprzęt, obejmuje następujące elementy: Biegacz, Drabinka uniwersalna, Orbitrek, Podciąg nóg, Prasa nożna, Prostownik pleców, Twister obrotowy, Wahadło, Wioślarz, Wyciąg górny, Wyciskanie siedzące.

 DSCF7415_1.JPG

 

Lokalizacja Fitness-Parku - zadbane, pełne zieleni otoczenie z pewnością zachęca do rekreacji na świeżym powietrzu. Poszczególne stanowiska są opisane w taki sposób, by nawet osoby, które nie miały dotąd możliwości trenować na podobnym sprzęcie z łatwością poradziły sobie z obsługą.
 Inwestycja powstała w ramach programu „Rozwijanie  rekreacji i turystyki na obszarze LSR poprzez utworzenie parku rekreacyjnego przy Szpitalu Ortopedyczno–Rehabilitacyjnym Górka” w ramach „Małych projektów”. Projekt zrealizowano przy współpracy z Buską Lokalną Grupą Działania  „Słoneczny Lider”.

Zarówno kuracjuszy jak i mieszkańców Buska-Zdroju zachęcamy do odwiedzenia „Górki”.  Nowo powstały Fitness-park to prawdziwa gratka dla tych osób, którym bliski jest zdrowy i aktywny tryb życia.

DSCF7422_2.JPG 

DSCF7424_3.JPG