2016-12-12 08:39:34

Święty Mikołaj w Szpitalu

2016-11-28 09:46:34

„Twoje zdrowie w Twoich rękach – Moda na zdrowie”

W dniu 24.11.2016 Dyrektor  Jadwiga Karcz zorganizowała w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym „Górka” spotkanie edukacyjne dla dzieci pt. „Twoje zdrowie
w Twoich rękach – Moda na zdrowie”.

20161124_153453_1.jpg

pozostale aktualnosci

Święty Mikołaj w Szpitalu

„Twoje zdrowie w Twoich rękach – Moda na zdrowie”

w Twoich rękach – Moda na zdrowie”.

20161124_153453_1.jpg

Europejske Dni Dziedzictwa - "Spacer po Górce - Szklane Domy, idea a rzeczywistość"

20160917_150736aa.jpg

Remont Oddziału III Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Dzieci - Zakończony !

W trosce o najmłodszych Pacjentów.

DSCF1272.JPG

Święty Mikołaj na

44_1.JPG

OFERTA PRACY

Poszukujemy magistra fizjoterapii ze specjalizacją. Bliższe informację pod numerem telefonu: 41 3703420

"Uzdrowisko Busko - Zdrój" S. A. w Busku Zdroju, rozpoczęło termomodernizację Naszego Szpitala.

Do ocieplenia ścian i stropów zostaną dobrane - na podstawie audytów energetycznych - odpowiednie materiały, co pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania o ok. 30 proc. W części obiektu zostaną wymieniona okna i drzwi, zmodernizowana będzie też instalacja centralnego ogrzewania i systemy ogrzewające ciepłą wodę.

Przedsięwzięcie będzie współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Odwiedziny znanej i lubianej aktorki Pani Teresy Lipowskiej w Szpitalu

W dniu 24.03.2015r Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka odwiedziła znana i lubiana aktorka Pani Teresa Lipowska. Zapoznała się z zakresem działalności Szpitala, następnie spotkała się z najmłodszymi pacjentami placówki. Na zakończenie spotkania Pani Teresa Lipowska została obdarowana bukietem z wiosennych kwiatów.

Szpital "Górka" w trosce o Pacjenta.

Dnia 07 stycznia 2015 r. został otwarty przebudowany i wyremontowany Oddział IV w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym „Górka”. Na
uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście. Otwarcia dokonali
Wojciech Legawiec - Prezes Zarządu Spółki, oraz Jadwiga Karcz - Dyrektor
Szpitala.