2015-07-16 10:44:45

"Uzdrowisko Busko - Zdrój" S. A. w Busku Zdroju, rozpoczęło termomodernizację Naszego Szpitala.

Do ocieplenia ścian i stropów zostaną dobrane - na podstawie audytów energetycznych - odpowiednie materiały, co pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania o ok. 30 proc. W części obiektu zostaną wymieniona okna i drzwi, zmodernizowana będzie też instalacja centralnego ogrzewania i systemy ogrzewające ciepłą wodę.

Przedsięwzięcie będzie współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

2015-04-03 10:30:32

Odwiedziny znanej i lubianej aktorki Pani Teresy Lipowskiej w Szpitalu

W dniu 24.03.2015r Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka odwiedziła znana i lubiana aktorka Pani Teresa Lipowska. Zapoznała się z zakresem działalności Szpitala, następnie spotkała się z najmłodszymi pacjentami placówki. Na zakończenie spotkania Pani Teresa Lipowska została obdarowana bukietem z wiosennych kwiatów.

pozostale aktualnosci